הצהרת נגישות פז

פז מוביל בע"מ הינה חברת בת בבעלות קבוצת פז, תאגיד האנרגיה המוביל בישראל. החברה מבצעת הובלות בפריסה כלל ארצית, ובבעלת מוקדי פעילות בב"ש, אשדוד, חיפה ונתב"ג.

לאורך 90 שנות פעילותה, קבוצת פז פועלת לספק שירות איכותי המותאם לצרכים המשתנים של לקוחותיה. לצורך כך, הקבוצה פועלת גם לביצוע התאמות נגישות, המשתקפות בנקודות המפגש שלה עם לקוחותיה, לרבות בנכסיה הדיגיטליים וביניהם אתר Pazmovil.

הסדרי נגישות מבנים

על מנת להקל על בעלי מוגבלויות בגישה ובקבלת שירות, הונגשו על-ידי הקבוצה מבנים שבבעלותה ובחזקתה. לקבלת מידע על הסדרי הנגישות בתחנות לחץ כאן.

שירות לקוחות נגיש

הקבוצה שמה דגש על נגישות במתן שירות ומקדמת את הנושא באופנים הבאים:

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא כזה המאפשר לבעלי מוגבלויות לגלוש בו, תוך שהם יכולים להפיק ממנו את אותן מידות תועלת והנאה ככלל גולשי האתר. מתוך הכרה בחשיבות הצורך בתוכן מונגש באינטרנט, קבוצת פז ביצעה ומבצעת בשוטף התאמות נגישות, במטרה לאפשר לכלל לקוחותיה להפיק את המירב בכל שימוש באתר האינטרנט.

מידע על נגישות באתר פזמוביל

דרכי פנייה בכל בקשה, תקלה והצעה לשיפור

קבוצת פז עושה מאמצים להנגשת מרכיבי האתר באופן שיאפשר גלישה באיכות טובה לכלל משתמשיו ושמחה תמיד להשתפר בכל מובן שייטיב עם לקוחותיה. אם בכל זאת נתקלת בקושי או בתקלה בנושא הנגישות, נשמח לקבל ממך עדכון על כך באמצעות טופס צור קשר , על מנת שנוכל לקדם פיתרון לנושא בהקדם האפשרי.

פרטי רכזת הנגישות בקבוצת פז: